Likwidacja szkód | HR Management
HR Management sp. z o.o.
ul. Mikołajska 14a
02-455 Warszawa
tel: 22 111 60 50
e-mail: hr@hr.com.pl

Likwidacja szkód

Sprawna likwidacja szkód jest ściśle powiązana z poprawnie przygotowanym programem ubezpieczeniowym. Indywidualnie przygotowany program ubezpieczeniowy, jasno odpowiadający potrzebom przedsiębiorstwa oraz szybko zlikwidowana szkoda niejednokrotnie mogą uchronić firmę czy instytucję przed poważnymi stratami finansowymi bezpośrednio związanymi ze stratami materialnymi powstałymi w związku z wystąpieniem szkody.
 
HR Management sp. z o.o., w ramach swojej działalności, zajmuje się nie tylko budową programów ubezpieczeniowych dla swoich partnerów, ale także bierze aktywny udział w procesie likwidacji szkody, reprezentując swoich klientów nie tylko przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, lecz także, jeżeli zachodzi taka potrzeba, dochodzi roszczeń odszkodowawczych przed sądem.
 
Najwyższy poziom świadczonych przez nas usług zapewniają współpracujący z naszą firmą inżynierowie, specjaliści rynku ubezpieczeniowego oraz prawnicy, którzy działając wspólnie, nieprzerwanie pozostają do dyspozycji naszych partnerów i klientów.
 
Świadczone przez nasze biuro usługi likwidacji szkód, są kierowane nie tylko do naszych klientów, ale także do innych przedsiębiorców i osób, które po wystąpieniu szkody borykają się z problemami związanymi z uzyskaniem odszkodowania, czy to od ubezpieczyciela, czy od osoby trzeciej, tj. sprawcy szkody.
 
Celem nawiązania współpracy, lub zgłoszenia szkody, prosimy o kontakt pod adresem poczty elektronicznej szkody@hr.com.pl. Przedstawiciel naszego biura skontaktuje się z Państwem niezwłoczenie po otrzymaniu zgłoszenia.
Copyright 2012 HR Managment