Consulting | HR Management
HR Management sp. z o.o.
ul. Mikołajska 14a
02-455 Warszawa
tel: 22 111 60 50
e-mail: hr@hr.com.pl

Consulting

Consulting, czyli doradztwo wyspecjalizowanych podmiotów gospodarczych, w zakresie analizy sytuacji przedsiębiorstwa oraz wydaniu stosownych zaleceń, które mogą poprawić zarówno funkcjonowanie przedsiębiorstwa jak i pomóc w zabezpieczeniu przed szkodą i stratami finansowymi danej spółki, zyskuje coraz ważniejszą pozycję w strategii rozwoju każdej firmy.

Aktualna sytuacja rynkowa oraz sytuacja ekonomiczna na świecie wymaga od przedsiębiorców nie tylko aktywnego poszukiwania nowych rozwiązań sprzyjających zwiększeniu wydajności i motywacji pracowników ale także poszukiwaniu takich rozwiązań, które w dłuższej perspektywie mogą przynieść poprawę wyników finansowych spółki, co pozwoli jednocześnie na dalsze inwestycje w przedsiębiorstwie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz w związku z ciągle zmieniającym i rozwijającym się rynkiem, firma HR Management sp. z o.o. w ramach swoich usług doradztwa, opartych na wieloletnim doświadczeniu menedżerów i specjalistów rynku prawnego, ubezpieczeniowego i finansowego, prowadzi działalność doradczą z zakresu m.in. zarządzania ryzykiem w spółce oraz doradztwa w zakresie właściwego zabezpieczenia finansowego spółki.

Niniejsza oferta kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców którzy są zainteresowani m.in. poprawą zabezpieczenia finansowego swoich firm, ograniczeniem wydatków w zakresie zawieranych przez siebie umów ubezpieczenia, w tym zwłaszcza w zakresie ograniczenia szkodowości oraz prawdopodobieństwa wystąpienia szkody.

Consulting w naszej firmie opiera się przede wszystkim na:

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, we współpracy zarówno z krajowymi jak i zagranicznymi partnerami naszej spółki pomożemy Państwu w poszukiwaniu innowacji także w innych niż wspomniane powyżej, sektorach rynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej spółki oraz do kontaktu z działem doradczym HR Management sp. z o.o. pod adresem poczty elektronicznej: consulting@hr.com.pl

Copyright 2012 HR Managment