O nas | HR Management
HR Management sp. z o.o.
ul. Mikołajska 14a
02-455 Warszawa
tel: 22 111 60 50
e-mail: hr@hr.com.pl

O nas

HR Management sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm consultingowych. Początkowo świadczone przez nas usługi doradcze, połączone z nieprzerwanym rozwojem naszego zespołu, pozwoliły nam na zbudowanie marki cechującej się profesjonalizmem i kompleksowością oferowanego serwisu.
 
Aktualnie, w oparciu o swoje dotychczasowe standardy i doświadczenie, HR Management prowadzi działalność w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, oraz działalność doradztwa prawnego, poprzez bezpośrednio powiązaną z naszym biurem kancelarię radców prawnych. Taki podział kompetencji oraz doświadczenie zarówno prawników, brokerów ubezpieczeniowych, jak i innych pracowników spółki, sprawia, iż oferowana przez naszą firmę kompleksowość usług jest prowadzona na dotychczas rzadko spotykaną skalę na polskim rynku ubezpieczeniowym i prawnym. Uzupełnieniem do prowadzonej działalności doradztwa prawnego oraz doradztwa ubezpieczeniowego jest pomoc, zarówno klientom HR Management, jak i podmiotom nie związanym bezpośrednio z naszą spółką, w dochodzeniu roszczeń, reprezentując klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi lub już bezpośrednio w sporach sądowych. Ponadto nieprzerwanie świadczone przez nasze biuro usługi consultingowe pozwalają na właściwą i rzetelną ocenę ryzyka w spółce.
 
Ciągłe poszerzanie naszych kompetencji sprawia, iż HR Management sp. z o.o. zapewnia usługi na najwyższym poziomie wszystkim, zarówno obecnym jak i przyszłym klientom oraz partnerom.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą proponowaną przez HR Management sp. z o.o. w zakresie obsługi prawnej oraz ubezpieczeniowej.
 
Z poważaniem
dr Tomasz Kamiński
Prezes Zarządu
Copyright 2012 HR Managment